TRUJILLANO AGUIRRE, DANIEL

10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Euskara, Kultura eta Kirol Saila

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/03/14

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/03/14

Araudi eta Gobernu Irekirako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/03/14 - 2017/07/11

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/1/02 - 2019/04/02

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/02 - 2019/04/02

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/03 - 2019/04/02

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/11/02 - 2017/11/17

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2018/12/01 - 2019/03/01

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2015/06/18