SENDEROS ORAÁ, DANIEL

PSE-EE
(Baja)
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2020/06/14 - 2020/02/18

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2019/09/16 - 2020/02/18

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/02/18

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/02/18

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14