CUERDA MONTOYA, JOSÉ ÁNGEL

EAJ PNV
2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1984/09/14

Foru Eraentza eta Udal Aferetarako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1984/09/14

Batzorde Iraunkorra

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/05/26 - 1984/09/14

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1983/05/24

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1980/04/01 - 1983/05/24

Hauteskunde Arauen Batzorde Berezia

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1982/06/28 - 1983/05/24

Batzorde Iraunkorra

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/04/06 - 1983/05/24

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07