DÍAZ DE ARGOTE BENITO, CRISTINA

10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Lehendekaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/02/10

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Vocal

Aldia: 10/02/2017 - 26/02/2018

Comisión de Medio Ambiente y Urbanismo

Kargua: Vocal

Aldia: 26/02/2018 - 02/04/2019

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18