CLAUDIA VENCESLAO PUEYO

Ordezko bozeramailea
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Prokuradorea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Lehendakaritza, Euskara, Berdintasun, Lankidetza eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/01/09

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/10/02 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14