CARNERO GONZÁLEZ, MARÍA TERESA

PSOE PSE-EE
7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2004/04/19 - 2007/04/03

Toki Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/06/15 - 2007/04/03

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/06/15 - 2007/04/03

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/06/15 - 2007/04/03

Toki Entitateen Finantzaketari buruzko Foru Araua aztertu eta eguneratzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/04/27 - 2006/04/07

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2004/04/19