CAÑADAS PÉREZ, MANUEL

4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/09/23 - 1995/04/04

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/10/30 - 1995/04/04

Foru Planaren, Toki Entitateen eta Hirigintzaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/10/19 - 1995/04/04

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/12/10 - 1995/04/04

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/11/07 - 1995/06/22

Batzarkide taldea: EUSKAL SOZIALISTAK

Kargua:

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/09/23