CALVO DEL RÍO, ÁNGEL

3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/04/01

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1990/01/30 - 1991/04/01

Laguntza eta Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03