BEZARES VARGAS, AITOR

8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2007/06/29 - 2008/05/06

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2008/05/20 - 2011/03/29

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/05/06

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/05/27 - 2011/03/29

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/06/20 - 2007/09/24

Berrikuntza eta Sustapen Ekonomikoko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/05/06

Berrikuntza eta Sustapen Ekonomikoko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/05/27 - 2011/03/29

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/05/06

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/05/27 - 2011/03/29

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/05/06

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/05/27 - 2011/03/29

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/20 - 2008/05/06

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/05/27 - 2011/06/15

Zambranako Arau Subsidiarioetan Arabako Foru Aldundiaren jarduerari buruzko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2010/11/12 - 2011/03/18

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20