BESA MAESTRESALA, JOSÉ IGNACIO

EAJ PNV
3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/04/01

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Laguntza eta Gizarte Ongizateko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Foru Eraentza eta Udal Aferetarako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Uholdeen Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/09/21 - 1987/04/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/25