BERRIOZÁBAL AZPITARTE, ROMÁN VALENTÍN

8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2008/09/29 - 2010/12/20

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/30 - 2010/12/20

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/30 - 2010/12/20

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/30 - 2010/12/20

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2009/09/25 - 2010/12/20

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2008/09/09