BENGOA ORTIZ DE ZÁRATE, LUIS MARÍA

5. legegintzaldia (1995-1999)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/10/04 - 1999/07/06

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/10/13 - 1999/07/06

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/10/13 - 1999/04/21

Trebiñuko Batzorde Berezia

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1996/03/29 - 1999/07/21

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1995/10/04

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/09/23 - 1995/04/04

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/12/03 - 1995/04/04

Laguntza eta Gizarte Ongizateko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/11/14 - 1995/04/04

Herri Lan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/10/13 - 1995/04/04

Trebiñuko Batzorde Berezia

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1994/11/15 - 1995/04/04

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 23/09/1991