BASTERRA GOICURIA, PABLO

Batzarkide Talde Independentea
1. legegintzaldia (1979-1983)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1983/05/24

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1979/12/17 - 1983/05/24

Foru Eraentza eta Udal Aferetarako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1980/04/01 - 1983/05/24

Erregelamenduaren batzorde berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1979/09/11 - 1983/05/24

Hezkuntza eta Kultura Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1980/04/01 - 1983/05/24

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07