BASAGOITI AZPITARTE, ARANTZA

7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Ureztaketen eta Uraren Plan Integralaren batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2004/02/11 - 2007/02/07

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13