BARRUTIA URIARTE, IMANOL

Eusko Alkartasuna
4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/01/26 - 1995/04/04

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/01/30 - 1995/04/04

Herri Lan, Garraio eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1995/02/07 - 1995/04/04

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/01/26