ASELA ORTIZ DE MURUA FERNÁNDEZ DE ORTEGA

10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/12/11 - 2019/04/02

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2016/01/07 - 2019/04/02

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2016/01/07 - 2017/09/14

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/03/14 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/03/14 - 2017/09/14

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/03/14 - 2017/09/14

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/03/14 - 2017/09/14

Toki erakundeen finantzaketari buruzko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/03/14 - 2018/06/15

Mahaia

Kargua: 1. idazkaria

Aldia: 2017/07/14 - 2019/04/02

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: 1. idazkaria

Aldia: 2017/07/14 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/12/11