JILETE GONZÁLEZ, AROA

PSE-EE
(Baja)
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - 2020/09/08

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/06/14 - 2020/09/08

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/09/08

Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/09/08

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/09/08

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2019/09/16 - 2020/09/08

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/09/08

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/11 - 2020/09/08

Errepideen Foru Sareko gasitasun handiko errepideen finantzazio- eta kudeaketa-sistemari buruzko ponentzia

Kargua: Koordinatzailea

Aldia: 2020/02/17 - 2020/09/08

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14