ZENARRUTZABEITIA BELDARRAIN, ARANTZA

EAJ PNV
Ordezko bozeramailea
9. legegintzaldia (2011 - 2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Foru Araubide eta Ekonomia Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 21/09/2011 - 31/03/2015

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/18 (Borondatezko baja)

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/03/27 (Borondatezko baja)

Krisiaren ondorioak gainditzeko plan bat egiteko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/11/10 - 2013/03/19

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/03/27 - 2015/03/31

Ondasun higiezinen katastro-balioa eta horiek kalkulatzeko irizpide teknikoak kalkulatzeko, baita balore horrekin lotutako foru arauak aztertzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2014/03/20 - 2015/03/31

Foru Administrazioaren gardentasunari, parte-hartzeari eta informazioaren eskuragarritasunari buruzko foru arau proposamenaren inguruan informazio emateko Ponentzia legegilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2014/05/30 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2007/09/07 (Borondatezko baja)

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: