PÉREZ DE ARRILUCEA PÉREZ DE LECETA, ÁNGEL MARCOS

11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2021/11/24 - Gaurdaino

Ekonomia Garapenaren, Berrikuntzaren eta Demografia Erronkaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2021/12/09 - Gaurdaino

Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2021/12/09 - Gaurdaino

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2021/12/09 - Gaurdaino

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2021/12/09 - Gaurdaino

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua:

Hautesbarrutia: Lurralde Jareak

Kargua hartzea: 2021/11/24

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Ingurumen eta Higiringtza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Batzarkide taldea: EAJ-PNV

Kargua:

Hautesbarrutia: Lurralde Jareak

Kargua hartzea: 2015/06/18