RUIZ DE ARBULO CERIO, ÁNGEL JAVIER

PP Araba
Baja
10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2017/01/04

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 -2017/01/04

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/01/04

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2011/10/04

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/06/15 - 2011/09/21

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Gazteriaren eta Gizarte Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Foru Araubidea Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Ikerketa Batordea Zanbranako Arau subsidiarioekin Arabako Foru Aldundiak izan duen jokaerari buruzkoa

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2010/11/12 - 2011/03/18

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20