CALURANO RICO, ANDONI

PSE-EE
(Baja)
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - 2019/09/13

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/09/30 - 2019/04/02

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/10/01 - 2019/04/02

Ogasun, Finantza eta Aurrekontuen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/10/01 - 2018/02/08

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/10/01 - 2019/04/02

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/10/01 - 2019/04/02

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/10/01 - 2019/04/02

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/10/01 - 2019/04/02

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/10/01 - 2019/04/02

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/10/01 - 2019/04/02

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/10/01

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/09/30

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/10/30 - 2013/02/22

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2013/02/22 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkideaq

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Gazteria eta Gizarte Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20