SALAZAR AGUAYO, ANA ISABEL

PP Álava
Ordezko bozeramailea
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Prokuradorea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/07/16 - 2019/09/12

Ekonomia Garapenaren, Berrikuntzaren eta Demografia Erronkaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2019/09/16 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko Bilkura

Kargua: Prokuradorea

Aldia: 2015/06/16 - 2019/04/02

Ekonomia Garapenaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2018/02/26

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Tokiko entitateen finantzazioari buruzko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2016/07/07 - 2018/06/15

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/02/26 - 2019/04/02

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/02/26

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Toki Administrazio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Arautegi eta Barne-Gobernu Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/06/18

Hautesbarrutia: Zuia, Salvatierra/Agurain, Añana, Campezo-Montaña Alavesa/Kanpezu-Arabako Mendialdea eta Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 2011/06/15