DÍAZ DE ZUGAZÚA SALAZAR, ANA

9. legegintzaldia (2011 - 2015)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Foru Araubidearen eta Sustapen Ekonomikoaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Berdintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Krisia gainditzeko plana prestatzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 201/11/10 - 2013/03/19

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko bilura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Berrikuntza eta Sustapen Ekonomikoko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Gazteria eta Gizarte Sustapenaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2006/03/27 - 2007/04/03

Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2006/10/24 - 2007/04/03

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2006/10/24 - 2007/04/03

Sustapen Ekonomikoaren eta Berrikuntzaren Kudeaketaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2006/10/24 - 2007/04/03

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2006/03/27