ASCASSO TRINCADO, AMADO

1. legegintzaldia (1979-1983)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1983/07/03

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1981/05/31 - 1983/07/03

Batzorde Iraunkorra

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1983/04/06 - 1983/07/03

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1980/04/01 - 1983/07/03

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07