OTAOLA URQUIJO, ALMUDENA

9. legegintzaldia (2011 - 2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Foru Araubide eta Ekonomia Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/18

Gizarte Ongizate Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2011/09/21 - 2013/03/27

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Berdintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/18

Ingurumen eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/10/18 - 2013/03/27

Foru Araubide eta Ekonomia Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2013/03/27 - 2013/07/09

Foru Araubide eta Ekonomia Sustapen Batzordea

Kargua: Batzordeburuordea

Aldia: 2013/07/09 - 2015/03/31

Berdintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2014/04/08 - 2015/03/31

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 08/10/2007 - 29/03/2011

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2011/03/29

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/10/08 - 2009/09/25

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2009/09/25 - 2011/03/29

Foru Araubidea Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/10/08

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2007/06/20