RUIZ DE INFANTE AGUIRRE, ALICIA

Baja heriotzagatik
10. legegintzaldia (2015 - 2019)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2017/12/18

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/12/18

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/12/18

INDESA 2010 Enplegu Zentro Berezia berregituratzeko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/01/30 - 2017/11/02

Ogasun, Finantza eta Aurrekontuen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/02/10 - 2017/12/18

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/02/10 - 2017/12/18

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2017/02/10 - 2017/12/18

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18