ALDECOA AZARLOZA, JOSEBA IÑAKI

Mistoa
8. legegintzaldia (2007-2011) EZKER BATUA-BERDEAK/ARALAR BILTZARKIDE TALDEA

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2008/09/04 - 2011/03/29

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/10 - 2011/03/29

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/10 - 2011/03/29

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/10 - 2011/03/29

Berrikuntzaren eta Ekonomia Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/10 - 2011/03/29

Gazteriaren eta Gizarte Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/10 - 2011/03/29

Foru Araubidea Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/10 - 2011/03/29

Ikerketa Batzordea Zanbranako arau subsidiarioekin Arabako Foru Aldundiak izan duen jokaerari buruzkoa

Kargua: Bokala

Aldia: 2010/11/12 - 2011/03/18

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/02/17 - 2011/06/1

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2008/09/04

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2007/06/29 - 2008/09/04

Toki Administrazio eta Lurralde Orekako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/02/04 - 2008/02/25

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/09/04

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/02/04 - 2008/02/25

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/09/04

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/02/04 - 2008/02/25

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/06/20 - 2008/09/04

Berrikuntzaren eta Ekonomia Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/09/04

Gazteriaren eta Gizarte Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/09/04

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/02/04 - 2008/02/25

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/02/04 - 2008/02/25

Foru Araubidea Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/09/04

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/07/23 - 2007/09/18

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/02/04 - 2008/02/25

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: