AINHOA CAMPO ARENAZA

(Baja)
11. legegintzaldia (2019 - 2023)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - 2020/12/09

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/12/09

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/12/09

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2020/12/09

Errepideen Foru Sareko gasitasun handiko errepideen finantzazio - eta kudeaketa - sistemari buruzko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2020/02/28 - 2020/12/09

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Lehendakaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Enplegu, Merkataritza eta Turismo Sustapenaren eta Foru Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2015/06/18

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/06/19 - 2007/04/03

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 -2007/04/03

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2003/06/13