ZÁRATE PÉREZ DE ARRILUCEA, JUAN ANTONIO

9. legegintzaldia (2011-2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Mahaia

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 2011/06/15 - 2015/06/18

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 2011/06/20 - 2015/03/31

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 2011/07/19 - 2015/06/18

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko Bilkura

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Mahaia

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 2007/06/20 - 2011/06/15

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 2007/06/29 - 2011/03/29

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Lehendakaria

Aldia: 2007/07/23 - 2011/06/15

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13