YARRITU RUIZ DE GORDEJUELA, JUAN JOSÉ

7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Toki Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/0

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2006/10/09 - 2006/10/19 (Borondatezko baja)

Hirigintza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 2006/10/19 - 2007/04/03

Arabako Toki Entitateen Finantzazioari buruzko Foru Araua aztertzeko eta eguneratzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/04/21 - 2006/04/07

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2003/06/13