BARAÑANO ACHA, VíCTOR JESÚS

Batzarkide Talde Mistoa (Eusko Alkartasuna) - Eusko Abertzaleak Batzarkide Taldea (1986/09/26ra arte)
2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/07/03

Ogasun eta Ondare Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1983/06/17 - 1987/07/03

Lurralde Antolamentu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/07/03

Uholde Batzorde Berezia

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1983/09/21 - 1987/07/03

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1985/01/25 - 1987/07/03

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24