VICARIO VICARIO, MARÍA VIÑAS

11. legegintzaldia (2019-2023)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/06/14 - Gaurdaino

Hautesbarrutia: Lurralde Jareak

Kargua hartzea: 2019/06/14

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2018/10/17 - 2019/04/02

Bide Azpiegituren eta Mugikortasunaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/10/18 - 2019/04/0

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2018/10/18 - 2019/04/02

Hautesbarrutia: Lurralde Jareak

Kargua hartzea: 2018/10/17