VERGARA CASADABAN, MARÍA CARMEN

4. legegintzaldia (1991-1995)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/10/23 - 1995/06/22

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/11/29 - 1995/06/22

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1993/10/07 - 1995/06/22

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/12/10 - 1995/06/22

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/11/07 - 1995/06/22

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/10/23