VELASCO ARSUAGA, CÉSAR

6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 1999/10/08 (Borondatezko baja)

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 1999/10/08 (Baja voluntaria)

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/07/30 1999/10/08 (Borondatezko baja)

Herrilan eta Hirigintza Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1999/09/15 1999/10/08 (Borondatezko baja)

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06