SOLAGUREN SANTAMARÍA, MARÍA COVADONGA

EAJ-PNV
9. legegintzaldia (2011-2015)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 2013/01/02 (Borondatezko baja)

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/18 (Borondatezko baja)

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/01/02 (Borondatezko baja)

Berdintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/01/02 (Borondatezko baja)

Toki Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/10/18 - 2013/01/02 (Borondatezko baja)

Hautesbarrutia: Aiara

Kargua hartzea: 2011/06/15

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2007/09/07 (Borondatezko baja)

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20