SASIAIN ALBIZUA, ÁNGEL EMETERIO

Euzko Abertzaleak
3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/04/01

Laguntza eta Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/09/09 - 1991/04/01

Foru Planaren eta Toki Erakundeen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03