BACETE GONZÁLEZ, RITXAR

7. legegintzaldia (2003-2007)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2007/04/03

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/03/21 - 2007/06/20

Toki Administrazioaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 0/2007/04/03

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Kultura, Euskara, Gazteria eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/06/19 - /2007/04/03

Gizarte-politika berriak aztertzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/05/05 - 2007/04/03

Toki Entitateen Finantzaketari buruzko Foru Araua aztertu eta eguneratzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/04/21 - 2006/04/07

Autismoa duten pertsonentzako eguneko jardueren zentro bat sortzeko batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/03/04 - 2005/06/14

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13