ANGUIANO ALFONSO, MARIA BEGOÑA

3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/03/25

Laguntza eta Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31- 1991/03/25

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1987/07/31 - 1991/03/25

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/03/25