María Lourdes Aburto Ascolizaga

2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1984/10/26 - 1987/04/15

Laguntza eta Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1984/10/31 - 1987/04/15

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1984/10/31 - 1987/04/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1984/10/26

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1979/05/07 - 1983/05/24

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1979/05/07