ALDEKOA AZARLOZA, JOSEBA IÑAKI

8. legegintzaldia (2007-2011)

Osoko bilkura (EZKER BATUA-BERDEAK/ARALAR)

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2008/09/04 - 2011/03/29

Nekazaritza Batzordea (EZKER BATUA-BERDEAK/ARALAR)

Kargua: Bokala

Aldia: /2008/09/10 - 2011/03/29

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea (EZKER BATUA-BERDEAK/ARALAR)

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/10 - 2011/03/29

Bateraezintasun Batzordea (EZKER BATUA-BERDEAK/ARALAR)

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/10 - 2011/03/29

Berrikuntza eta Sustapen Ekonomikoko Batzordea (EZKER BATUA-BERDEAK/ARALAR)

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/10 - 2011/03/29

Gazteria eta Gizarte Sustapenerako Batzordea (EZKER BATUA-BERDEAK/ARALAR)

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/10 - 2011/03/29

Foru Araubideko Batzordea (EZKER BATUA-BERDEAK/ARALAR)

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/09/10 - 2011/03/29

Arabako Foru Aldundiak Zanbranako Arau Subsidiarioetan duen jarduerari buruzko Ikerketa Batzordea (EZKER BATUA-BERDEAK/ARALAR)

Kargua: Bokala

Aldia: 2010/11/12 - 2011/03/18

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra) (EZKER BATUA-BERDEAK/ARALAR)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/02/17 - 2011/06/15

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2008/09/04

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2007/06/29 - 2008/09/02

Toki Administrazioaren eta Lurralde Orekaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/02/04 - 2008/02/25

Nezakaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/09/04

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/02/04 - 2008/02/25

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/09/04

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/02/04 - 2008/02/25

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/06/20 - 2008/09/04

Berrikuntza eta Sustapen Ekonomikoko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/09/04

Gazteria eta Gizarte Sustapenaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/09/04

Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/02/04 - 2008/02/25

Herri Lan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/02/04 - 2008/02/25

Foru Araubideko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2008/09/04

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/07/23 - 2007/09/18

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2008/02/04 - 2008/02/25

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: