ALONSO VALLEJO, JESÚS MARÍA

2. legegintzaldia (1983-1987)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/04/15

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1985/01/25 - 1987/04/15

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/04/15

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24