GOYARROLA GARCÍA, PEDRO JOSÉ

3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1989/04/24 - 1991/06/17

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/04/25 - 1991/06/17

Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/04/25 - 1991/06/17

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1989/04/25 - 1991/06/17

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1989/04/24

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1983/05/24 - 1987/07/03

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/07/03

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Presidentea

Aldia: 1986/10/03 - 1987/07/03

Ogasun eta Ondare Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1983/06/17 - 1987/07/03

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 1986/09/30 - 1987/07/03

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 1985/01/25 - 1987/07/03

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1983/05/24