FERNÁNDEZ DE LARRINOA MESANZA, NEREA

9. legegintzaldia (2011-2015)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2013/07/15

Foru Araubidearen eta Sustapen Ekonomikoaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/07/15

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2013/07/15

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Berdintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2012/10/19

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15