DEL RÍO RAMÓN, MARÍA JESÚS

Talde Mistoa (Centro Democrático y Social - CDS)
3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko bilkura

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1987/07/03 - 1991/06/17

Mahaia

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1987/07/03 - 1991/06/17

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1987/07/13 - 1991/06/17

Araudi eta Barne Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Idazkaria

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Laguntza eta Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/06/17

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03