DE ANDRÉS GUERRA, JUAN CARLOS

6. legegintzaldia (1999-2003)

Mahaia

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 1999/07/30 - 2003/04/01

Osoko bilura

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Bozeramaileen Batzarra

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 1999/07/30 - 2003/04/01

Nekazaritza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/1

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 1999/10/28

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/07/12 - 2003/04/01

Aldundiak diru-laguntzen erantzukizunak aztertzeko Ikerketa Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2000/02/08 - 2001/02/28

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1995/06/22 - 1999/04/19

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/19

Nekazaritza Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1995/09/20 - 1999/04/19

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1995/06/23 -1995/09/20

Emakumearentzako Ekintza Positiboko Planaren batzorde txostengilea

Kargua: Bokala

Aldia: 1998/03/11 - 1999/02/09

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1995/06/22

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1991/06/17 - 1995/04/01

Laguntza eta Gizarte Ongizateko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/01

Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendi Batzordea

Kargua: Batzordeburua

Aldia: 1991/07/31 -1995/04/01

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/01

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1991/07/31 - 1995/04/01

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1991/06/17