BERAZA ZUFIAUR, IÑAKI

6. legegintzaldia (1999-2003)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Nekazaritza eta Ingurumen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Toki Erakundeen, Sustapen Ekonomikoaren eta Garraioen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Trebiñuko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 08/10/1999 - 01/04/2003

Ponencia sobre el estudio y propuesta en relación al tratamiento fiscal de la vivienda

Kargua: Vocal

Aldia: 30/03/2000 - 12/06/2000

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 1999/07/06

Pleno

Kargua: Procurador

Aldia: 22/06/1995 - 21/04/1999

Comisión de Hacienda, Finanzas y Presupuestos

Kargua: Vocal

Aldia: 20/09/1995 - 21/04/1999

Comisión de Entidades Locales y Promoción Económica

Kargua: Vocal

Aldia: 20/09/1995 - 21/04/1999

Comisión de Incompatibilidades

Kargua: Presidente

Aldia: 20/09/1995 - 21/04/1999

Junta de Portavoces

Kargua: Portavoz

Aldia: 28/03/1996 - 21/04/1999

Hautesbarrutia: Zuia, Añana, Salvatierra/Agurain, Campezo-Montaña Alavesa/Kampezu-Arabako Mendialdea, Laguardia-Rioja Alavesa/Biasteri-Arabako Errioxa

Kargua hartzea: 22/06/1995