BENGOA IBÁÑEZ DE GARAYO, FÉLIX

3. legegintzaldia (1987-1991)

Osoko bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1987/07/03 - 1991/04/01

Laguntza eta Gizarte Ongizateko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Lurralde Antolamendu eta Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1987/09/10

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/07/31 - 1991/04/01

Foru Planaren eta Toki Entitateen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1987/09/10 - 1991/04/01

Hautesbarrutia:

Kargua hartzea: 1987/07/03