MORALES PERAL, ANA

12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2023/06/19 - Gaurdaino

Bateraezintasun batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/06/19 - 2023/09/20

Lehendakaritza Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - Gaurdaino

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - Gaurdaino

Berdintasun, Euskara eta Gobernantzaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - Gaurdaino

Ekonomia Garapenaren eta Berrikuntzaren Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - Gaurdaino

Gizarte Politiken Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - Gaurdaino

Araudi eta Barne Gobernuko Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2023/09/20 - Gaurdaino

Batzarkide taldea: ARABAKO POPULARRA

Kargua: Ordezko bozeramailea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2023/06/19

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)
ÁLVAREZ ZUBIZARRETA, MARÍA DEL CARMEN ARGOTE URCELAY, FRANCISCO JAVIER BARANDICA SANTOS, ÍÑIGO BASTERRA UGARRIZA, IRMA MARÍA BENGOA LARRAURI, GARIKOITZ BESA SÁNCHEZ, ANA ESTÍBALIZ CANTO LLORENTE, ESTÍBALIZ CASTRESANA ASTARLOA, MARÍA DE LA ENCINA COLOMA JIMÉNEZ, ALAIN DÍEZ ANCHUSTEGUI, JOSEBA EGILUZ IBARGUEN, JOANA FERNÁNDEZ VILLATE, GUSTAVO FERNANDO GARCÍA RUIZ, DANIEL GARCÍA-MORENO LÓPEZ, JOSÉ DAMIÁN GARNICA AZOFRA, MIGUEL GOIRI ZAMORA, IDOIA GONZÁLEZ CALVAR, MARÍA CRISTINA GONZÁLEZ SAN VICENTE, FÉLIX ANTONIO GONZÁLEZ VICENTE, RAMIRO IBARRONDO BAJO, JORGE IBISATE DÍEZ-CABALLERO, RUTH IRCIO VEA MURGIA, ITZIAR JIMÉNEZ ALCUDIA, EVA MARÍA KANE DIACK, ABOUBACRY LÓPEZ DE ARROYABE SAEZ DE MATURANA, EVA MARÍA LÓPEZ UBIERNA, JESÚS MARÍA MARTÍNEZ CERRILLO, NEREA MARTÍNEZ DE ITURRATE SANCHO, ESTITXU MONJE FRÍAS, FRANCISCO DE BORJA MORALES PERAL, ANA MÚGICA ZIRIANO, JUNE NOGALES PRIETO, JON PABLO OCHOA DE ERIBE ROMÁN, ELISABETH ORTIZ DE GUINEA VEA MURGUIA, GORKA OYARZABAL DE MIGUEL, IÑAKI PARRA ZAMBRANO, CONSUELO PÉREZ DE ARRILUCEA PÉREZ DE LECETA, ÁNGEL MARCOS RODRÍGUEZ LLINARES, DAVID RODRÍGUEZ VERGARA, ZURIÑE ROMERO GAMIZ, JONATHAN RUIZ DE GALARRETA GAMIZ, JOSEBA IÑAKI RUIZ HUIDOBRO, MARÍA ARANZAZU SALAZAR AGUAYO, ANA ISABEL SÁNCHEZ CASTRILLO, EDER SAUTU APELLÁNIZ, LUIS MARÍA SECO DÍAZ, MARÍA BEGOÑA TORREMOCHA GALÁN, RUBÉN ULLIBARRI URRACA, IÑAKI XABIER URKIXO ORUETA, JON IÑAKI VALDOR SOBRÓN, XABIER VENCESLAO PUEYO, CLAUDIA
        EAJ-PNV - 15
        EH BILDU - 14
        PSE-EE -9
           PA - 9             
        E ARABA - 3   
        VOX - 1

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2019/06/14 - 2023/04/04

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Batzorde Iraunkorra)

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/12 - 2023/06/19

Lehendakaritza, Euskara, Berdintasun, Lankidetza eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2019/09/16 - 2023/04/04

Batzarkide taldea: ARABAKO POPULARRAK

Kargua: Ordezko bozeramailea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2019/06/14

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Bateraezintasun batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/06/18 - 2019/04/02

Araudi eta Barne Gobernurako batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/07/14

Lehendakaritza, Berdintasun eta Giza Eskubideen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2017/02/10

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Gizarte Ongizatearen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2015/09/11 - 2019/04/02

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2017/01/02 - 2019/04/02

Batzarkide taldea: ARABAKO POPULARRAK

Kargua: Bozeramailea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2015/06/18

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2011/06/15 - 2015/03/31

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/07/19 - 2015/06/18

Bozeramaile Batzarra

Kargua: Bozeramailea

Aldia: 2011/07/28 - 2015/03/31

Foru Araubide eta Ekonomia Sustapen Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Toki Administrazio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2011/10/28

Herrilan eta Garraio Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 -2015/03/31

Gizarte Ongizate Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Berdintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2011/09/21 - 2015/03/31

Funtzionamendu Araudia aldatzeko eta hobetzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2012/02/02 - 2012/06/22

Ondasun higiezinen katastro-balioa eta horiek kalkulatzeko irizpide teknikoak kalkulatzeko, baita balore horrekin lotutako foru arauak aztertzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2014/03/20 - 2015/03/31

Araudi berria aplikatzeari buruzko txostena egiteko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 20140/4/08 - 2014/06/10

Batzarkide taldea: POPULAR

Kargua: Bozeramailea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2011/06/15

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/07/23 - 2007/09/20

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/06/20 - 2011/03/29

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2007/09/16

Euskara, Kultura eta Kirol Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2010/09/16 - 2010/09/16

Gazteriaren eta Gizarte Sustapenerako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2007/09/24 - 2011/03/29

Batzarkide taldea: POPULAR

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2007/06/20

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 2003/06/13 - 2006/10/16

Osoko Bilkura

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 2006/10/16 - 2007/04/03

Mahaia

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 2006/10/16 - 2007/06/20

Bozeramale Batzarra

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 2006/10/16 - 2007/04/03

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/07/16 - 2006/10/16

Arautegi eta Barne-Gobernurako Batzordea (Behin Behineko Batzordea)

Kargua: 1. lehendakariordea

Aldia: 2006/10/16 - 2007/06/20

Bateraezintasun Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/06/19 - 2007/04/03

Foru Araubide Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2003/10/07

Ogasun, Finantza eta Aurrekontuetarako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Toki Administrazioko Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2003/10/07

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Sustapen Ekonomiko eta Berrikuntzaren Kudeaketako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 2003/09/19 - 2007/04/03

Gizarte politika berriak aztertzeko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/05/05 - 2007/04/03

Araban pentsioak osatzeari buruz Foru Arau Proposamen bat egin dela informatzeko ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/05/05 - 2005/06/14

Autista-motako gaixo helduentzako arretarako eguneko jardueren zentro bat eraikitzeko Ponentzia

Kargua: Bokala

Aldia: 2005/03/04 - 2005/06/14

Batzarkide taldea: POPULAR

Kargua: 1. lehendakariordea

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 2003/06/13

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)

Osoko Bilkura

Kargua: Batzarkidea

Aldia: 1999/07/06 - 2003/04/01

Gizarte Ongizaterako Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Ogasun, Finantza eta Aurrekontu Batzordea

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/09/15 - 2003/04/01

Arte Garaikidearen Zentro Museoko Batzorde Berezia

Kargua: Bokala

Aldia: 1999/11/19 - 2003/04/01

Batzarkide taldea: POPULAR

Kargua:

Hautesbarrutia: Vitoria-Gasteiz

Kargua hartzea: 1999/07/06

hemiciclo 11ª legislatura (2019 - 2023)
hemiziklo 12. legegintzaldia (2023-2027)