kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

García Trevijano, Isidoroimagen

 

Laugarren legegintzaldia (1991-1995)

Euskal Sozialistak Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
Astelehena, 1991ko ekainaren 17a
Uzteeraren data: 1995eko apirilaren 4a
 

 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1991/06/17
Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea
Bokala
1987/07/31
Kultura eta Kirolak Batzordea
Bokala
1987/07/31
Foru Plana, Toki Erakunde eta Hirigintza Batzordea
Bokala
1991/07/31
Bateraezintasun Batzordea
Bokala
1993/10/07
Ekonomia, Ogasun eta Aurrekontu Batzordea
Bokala
1993/09/21
 
 
 

Hirugarren legegintzaldia (1991-1995)

Euskal Sozialistak Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
Astelehena, 1989ko maiatzaren 15a
Uztearen data: 1991ko apirilaren 1a
 

 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1989/05/15
Foru Araubide Batzordea
Bokala
1989/07/05
Foru Plana eta Toki Erakunde Batzordea
Bokala
1989/07/05
Bateraezintasun Batzordea
Bokala
1989/07/05
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-