kontaktatu | informazio eskaera | GUNE PRIBATUA | loturak | gunearen mapa eu | es |

  • En directo
  • Mediateca
  • Histórico de vídeos
  • Expedientes
  • Relación con la ciudadanía
  • Transparencia

Cañadas Pérez, Manuelimagen

 

Laugarren legegintzaldia (1991-1995)

Euskal Sozialistak Biltzarkide Taldea
Kargua hartu zuen data:
Astelehena, 1991ko irailaren 23a
Uzteeraren data: 1995eko ekainaren 22a
 

 
Kargua
Hartuera
Osoko Bilkura
Prokuradorea
1991/09/23
Nekazaritza, Abeltzaintza eta Mendien Batzordea
Bokala
1991/10/30
Foru Plana, Toki Erakunde eta Hirigintza Batzordea
Bokala
1993/10/19
Foru Araubide Batzordea
Bokala
1991/12/10
Arautegi eta Barne-Gobernu Batzordea (Behin Behineko Batzordea)
Bokala
1991/07/11
 
 
 
© Arabako Batzar Nagusiak 2010 Vicente Goicoechea kalea, 2 01008 Vitoria-Gasteiz Tel.: 945 125 100
Irisgarritasuna- Legezko abisua- Datuen babesa-